Ana içeriğe atla

Thingiverse Cep telefonu standı

Thingiverse Cep telefonu standı Arron_mollet22 tarafından tasarlanmıştır. Bu tasarım harika görünüyor ve çok işlevsel. Telefonu bıraktığınızda telefonu yakalayıp kilitleyen ve telefonu aldığınızda serbest bırakan hızlı bir tutma / bırakma mekanizmasına sahiptir. 


Bu tasarım iPhone 8 plus / XS Max boyutu dan daha büyük telefonlar  için tasarlanmıştır. Küçük cihazlarda test edilmemiştir. 

Tüm tasarım yazdırılabilir. 5mm x 10mm uzatma yayları takılmalıdır. 


Yay Kiti için https://amzn.to/2K4XJ6b adresi verilmiştir ancak ürün stoklarda kalmamıştır.Bu blogdaki popüler yayınlar

Hakkımızda

3DBulut projesi 3D printerların hayatımıza girmesi ile başladı. Etrafımızda gördüğümüz çok pahalı ve edinmesi zor olan 3 Boyutlu yazıcıları çok sevmiştik. Ekonomik gücümüzün yerine gelmesi ve kendin yap yazıcıların piyasada çoğalması ile sonunda 3 boyutlu bir printera sahip olabilmiştik. Hikayenin kalanı bunun üzerine fikirler ve projeler çıktıkça daha da ilginç oluyor. Thingiverse’ den bulduğumuz modelleri önce Cura ile incelemeye başladık. Sonra bu STL dosyası nedir ve nasıl yapılır kısımları geldi. …devam edecek :) Devamı

Modelini Tasarla ve Üret

Modelini Tasarla ve Üret 3DBulut sistemine 3D yazıcılar için STL dosyasını, CNC makineler için STEP dosyanı yükle. Birden fazla parçadan oluşan çizimlerin için .zip veya .rar halinde dosyalarını gönder. Tekliflendirelim ve modelini üreterek kargolayalım.