Ana içeriğe atla

3D Baskı Hizmetleri ile en uygun fiyatı alın

Online 3 boyutlu printer baskı hizmeti ile fabrikalar, şirketler, okullar ve evinizdeki ihtiyacınız olan 3b modeli basıp üretiyoruz. 3D printerınız için yedek parça marketimizden 3d kalem, filament ve diğer yedek parçaları tedarik edebilirsiniz.


Eğer 3 boyutlu bir yazıcıya sahipseniz 3dbulut üretim partnerimiz olabilirsiniz. 3b partner olmak için yazıcınızın markası, modeli ve kaç adet olduğunu belirten formu doldurduğunuzda bölgenizde 3d baskı ihtiyacı olanlara yönlendirilirsiniz.

Bugüne kadar hizmet verdiğimiz sektörlerde;
Üretim ve Teslimat 22 Teslim Edilen İş
En İyi Fiyat Yüksek Kalitede İmalat
Geniş Malzeme Ağı 12 Malzeme Seçeneği
Özel Üretim Çözümler Sadece Sizin İçin Üretim
Güvenlik Tasarımınız Bizimle Güvende
Hızlı Teslimat Kapınıza Hızlı ve Uygun Fiyatlı Nakliye
İktisatEn İyi Fiyata Yüksek Kaliteli Baskı
Tasarım Hizmeti Her Projeye Özel Çözümler

3 Boyutlu modelinizi yükleyin ve sizin için en uygun fiyatı hesaplayalım, üretim adresinize gönderelim.

Mutlu müşterilerimizin arasına sizde katılın.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Hakkımızda

3DBulut projesi 3D printerların hayatımıza girmesi ile başladı. Etrafımızda gördüğümüz çok pahalı ve edinmesi zor olan 3 Boyutlu yazıcıları çok sevmiştik. Ekonomik gücümüzün yerine gelmesi ve kendin yap yazıcıların piyasada çoğalması ile sonunda 3 boyutlu bir printera sahip olabilmiştik. Hikayenin kalanı bunun üzerine fikirler ve projeler çıktıkça daha da ilginç oluyor. Thingiverse’ den bulduğumuz modelleri önce Cura ile incelemeye başladık. Sonra bu STL dosyası nedir ve nasıl yapılır kısımları geldi. …devam edecek :) Devamı

Modelini Tasarla ve Üret

Modelini Tasarla ve Üret 3DBulut sistemine 3D yazıcılar için STL dosyasını, CNC makineler için STEP dosyanı yükle. Birden fazla parçadan oluşan çizimlerin için .zip veya .rar halinde dosyalarını gönder. Tekliflendirelim ve modelini üreterek kargolayalım.