Ana içeriğe atla

Online CNC Hizmet Al

CNC makineleri büyük ve maliyetli cihazlardır. Ulaşılabilirliği kolay değildir. İşletmelerdeki, Fabrikalardaki ve İmalathanelerdeki CNC makinelerini herkezin kolayca ulaşabileceği, STEP dosyasını yüklediğinde fiyat alabileceği projemizde hizmet veren olmak için https://3dbulut.com/partner-ol/ sayfamızı ziyaret ediniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Hakkımızda

3DBulut projesi 3D printerların hayatımıza girmesi ile başladı. Etrafımızda gördüğümüz çok pahalı ve edinmesi zor olan 3 Boyutlu yazıcıları çok sevmiştik. Ekonomik gücümüzün yerine gelmesi ve kendin yap yazıcıların piyasada çoğalması ile sonunda 3 boyutlu bir printera sahip olabilmiştik. Hikayenin kalanı bunun üzerine fikirler ve projeler çıktıkça daha da ilginç oluyor.Thingiverse’ den bulduğumuz modelleri önce Cura ile incelemeye başladık. Sonra bu STL dosyası nedir ve nasıl yapılır kısımları geldi.…devam edecek :)Devamı

Modelini Tasarla ve Üret

Modelini Tasarla ve Üret3DBulut sistemine 3D yazıcılar için STL dosyasını, CNC makineler için STEP dosyanı yükle. Birden fazla parçadan oluşan çizimlerin için .zip veya .rar halinde dosyalarını gönder. Tekliflendirelim ve modelini üreterek kargolayalım.